Dragon Age: Początek

Pobierz Dragon Age: Początek pełna wersja. Dragon Age: Początek DOWNLOAD za darmo i bez limitu. Dragon Age: Początek DO POBRANIA Gra Dragon Age: Początek w Polskiej wersji językowej - pobierz. Grę można znaleźć używając tagów lub podanych wyżej słów kluczowych w przeglądarce Google. Tagi znajdują się na dole strony. Podziel się linkiem do pobierania Dragon Age: Początek ze znajomymi. Jeżeli spodoba Ci się opis gry Dragon Age: Początek full version download to koniecznie przeczytaj więcej na temat Gier komputerowych.

Bardzo dobrze wykonana gra RPG. Na początku rozgrywki tworzymy postać i zbieramy drużynę, która będzie nam towarzyszyć w przemierzaniu niesamowitej krainy Ferelden. W krainie czeka nas wiele tajemniczych i skomplikowanych zadań i misji do wykonania. Kraina pełna jest unikalnych i niespotykanych postaci, przejść, miejsc, stworów, potworów, lokacji. Gra zrobiona jest wielowątkowo z zarysami multi-fabularyzmu. Bardzo bogata fabuła jest uzupełniona fantastycznie i intuicyjnie zaplanowanym systemem sterowania podczas walki oraz niesamowita zapierającą dech w piersi oprawą audiowizualną. Przez co gra tworzy niezwykły klimat, który pozwoli nam cieszyć się z dobrej grywalności przez długie godziny.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirusowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Oficjalny Zwiastun:

Gra jest podstawowym wyposażeniem każdego fana RPG, szczególne uznanie budzi u fanów seri “Brama Baldura”. Świetnie rozbudowany tryb jednego gracza zapewnia nam rozrywkę na około 100 godzin. Miasto Ferelden zostało napadnięte przez armię składającą się z przeróżnych potworów. Przywódcą armii jest bardzo potężny demon i to go musimy pokonać na samym końcu rozgrywki. Oponentem dla armii potworów staje się armia szarych strażników, do których gracz może dołączyć aby wziąć udział w wojnie i uratować ludność elfów, krasnoludów oraz ludzi.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirususowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Author: Annonymous

1 thought on “Dragon Age: Początek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *