StarCraft II: Wings of Liberty

Pobierz StarCraft II: Wings of Liberty pełna wersja. StarCraft II: Wings of Liberty DOWNLOAD za darmo i bez limitu. StarCraft II: Wings of Liberty DO POBRANIA Gra StarCraft II: Wings of Liberty w Polskiej wersji językowej - pobierz. Grę można znaleźć używając tagów lub podanych wyżej słów kluczowych w przeglądarce Google. Tagi znajdują się na dole strony. Podziel się linkiem do pobierania StarCraft II: Wings of Liberty ze znajomymi. Jeżeli spodoba Ci się opis gry StarCraft II: Wings of Liberty full version download to koniecznie przeczytaj więcej na temat Gier komputerowych.

StarCraft II: Wings of Liberty to kontynuacja hitu wydanego w 2001 roku, autorstwa Legendarnego studia Blizzard Entertainment. Seria StarCraft to seria gier strategicznych czasu rzeczywistego, czyli takich, w których gracze nie grają turowo tylko w czasie rzeczywistym. Część II otwiera trylogię podzieloną na epizody, w tej części przyjrzymy się wojnie trzech zwaśnionych ras o galaktykę i wszechświat oczami przywódcy Terran Jima oraz resztę agresorów z jego rasy. Gra została wydana dziewięć lat po premierze pierwszej części i zmiany są widoczne gołym okiem. Ogromna zmiana na plus pod względem dodania wątku trylogii i rozbudowy obecnych wątków na mniejsze. Również na wielkie pochwały zasługuje część developerów odpowiedzialnych za oprawę graficzną i muzykę. Obie te rzeczy sprawiają, że od gry bardzo ciężko się odciągnąć a sama rozgrywka dostarcza wiele pozytywnych emocji.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirusowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Oficjalny Zwiastun:

StarCraft II: Wings of Liberty to pierwszy epizod kontynuacyjny jednej z najbardziej pożądanych i cenionych gier na świecie w historii. Każdy fan gier strategicznych i gier sci-fi ma obowiązek znać całość twórczości studia Blizzard spod tytułu StarCraft. Gra jest na tyle kultowa, że do dziś można spotkać całe rzesze graczy aktywnie grających w jedną z częśc StarCrafta. Częśc gry w której wcielamy się w rolę Terran to podstawowa oraz pierwsza część całej trylogii. W każdej kolejnej części gracze mogą poznać rzut na konflikt wcielając się z pozostałe dwie frakcje. Bardzo ciekawą i miłą dla gracza rzeczą jest to, że pomiędzy wykonywanie kolejnych misji i zadań gracz może zwiedzać statek kosmiczny i inne lokacje poznając ciekawostki i sekrety. Gra jest bardzo rozbudowana ale przy tym zachowuje odpowiedni dynamizm fabuły przez co gra się fenomenalnie od początku do końca trylogii.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirususowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Author: Annonymous

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *