Silent Hill 2

Pobierz Silent Hill 2 pełna wersja. Silent Hill 2 DOWNLOAD za darmo i bez limitu. Silent Hill 2 DO POBRANIA Gra Silent Hill 2 w Polskiej wersji językowej - pobierz. Grę można znaleźć używając tagów lub podanych wyżej słów kluczowych w przeglądarce Google. Tagi znajdują się na dole strony. Podziel się linkiem do pobierania Silent Hill 2 ze znajomymi. Jeżeli spodoba Ci się opis gry Silent Hill 2 full version download to koniecznie przeczytaj więcej na temat Gier komputerowych.

Silent Hill 2 to gra wykonana w całości przez studio deweloperskie KONAMI, które w swoim portfolio ma takie tytuły jak m.in PES ( Pro Evolution Soccer ). Gra to czysta kontynuacja Silent Hill’a wydanego w roku 1999. Silent Hill to seria gier akcji o podłożu przygodowym, utrzymywana w klimacie survivalu a bardziej czegoś na styl survivial-horroru. Zdecydowanie odradzamy granie przy zgaszonym świetle. Głównym bohaterem fabuły tytułu jest James Sunderland, który po długim czasie od rozłąki otrzymuje korespondencje od swojej ex, w celu zaaranżowania spotkania w mieście o nazwie Silent Hill. Klimat gry jest bardzo mroczny a gra zawiera momenty naprawdę drastyczne dlatego gra kierowana jest do odbiorców 16+. Gra została wydana w roku 2003 i jest adresowana tylko i wyłącznie do graczy grających na PC.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirusowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Oficjalny Zwiastun:

Silent Hill 2 to gra stworzona w technologi 3D używająca takiego rzutu do sterowania postacią. Tak jak wspominaliśmy, główny bohater dostaje list od swojej byłej żony, aby spotkać się w mieście Silent Hill. Wszystko wydaje się ok do czasu kiedy gracz nie pozna prawdy. Żona głównego bohatera nie żyje od 3 lat. Silent Hill to miasto w którym w przeszłości główny bohater i jego żona spędzali bardzo romantyczne wakacje. Główny bohater zainspirowany chęcią rozwiązania intrygi udaje się do miasteczka. Fabuły gry wzorowana jest na kilku bestsellerowych horrorach, więc odczucia strachu mogą być naprawdę intensywne. Podczas rozgrywki zwiedzimy wiele fantastycznie stworzonych lokacji takich jak opuszczony kompleks apartamentów, opuszczony szpital, stare więzienie i inne. Miasteczko pełne jest krwiożerczych bestii, zombie i duchów.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirususowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Author: Annonymous

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *