bioshock infinite download

BioShock: Infinite

Pobierz BioShock: Infinite pełna wersja. BioShock: Infinite DOWNLOAD za darmo i bez limitu. BioShock: Infinite DO POBRANIA Gra BioShock: Infinite w Polskiej wersji językowej - pobierz. Grę można znaleźć używając tagów lub podanych wyżej słów kluczowych w przeglądarce Google. Tagi znajdują się na dole strony. Podziel się linkiem do pobierania BioShock: Infinite ze znajomymi. Jeżeli spodoba Ci się opis gry BioShock: Infinite full version download to koniecznie przeczytaj więcej na temat Gier komputerowych.

Jest to trzecia część jakże udanej serii gier na PC BioShock. Gra jest pierwszosobowa co daje wiele radości z grania i jest jak najbardziej dla gracza wygodne. Gracz wciela się w postać byłego detektywa Bookera DeWitt’a. Akcja toczy się w mieście, które unoszone jest za pomocą ogromnych balonów, które noszą nazwę “Columbia”. DeWitt zostaje zatrudniony przez tajemniczych ludzi, którzy chcą aby dostał sie on do miasta, wyniósł jak najwięcej informacji oraz uwolnił dziewczynę, która jest przetrzymywana tam od 12 lat.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirusowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Oficjalny Zwiastun:

Po czasie okazuje się, że DeWitt i dziewczyna chcąc uciec z miasta musza sobie w pełni zaufać i współpracować. Dziewczyna jest obdarowana niezwykłymi mocami, które stara się zrozumieć i poznać. Oprócz tego wszystkiego parę ściga ogromny robot, który chce odzyskać dziewczynę. Robot opiekował się nią kiedy ta była uwięziona i został tak przeprogramowany aby za wszelką cenę ją złapać.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirususowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Author: Annonymous

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *