batman arkham city download

Batman: Arkham City

Pobierz Batman: Arkham City pełna wersja. Batman: Arkham City DOWNLOAD za darmo i bez limitu. Batman: Arkham City DO POBRANIA Gra Batman: Arkham City w Polskiej wersji językowej - pobierz. Grę można znaleźć używając tagów lub podanych wyżej słów kluczowych w przeglądarce Google. Tagi znajdują się na dole strony. Podziel się linkiem do pobierania Batman: Arkham City ze znajomymi. Jeżeli spodoba Ci się opis gry Batman: Arkham City full version download to koniecznie przeczytaj więcej na temat Gier komputerowych.

Kolejna odsłona gry Arkham Asylum, ponownie Batman stawia czoła najgroźniejszym niebezpieczeństwom i zwalcza zło. Akcja rozpoczyna się w szpitalu psychiatrycznym w Arkham. Akcja gry to kontynuacja wydarzeń z poprzedniej części gry, dokładnie akcja toczy się kilka miesięcy po zakończeniu poprzednich wydarzeń. Quincy Sharp jak wiemy, przypisał sobie osiągnięcia Batmana, przez co udało mu się zostać burmistrzem miasta Gotham. Oprócz staczania pojedynków ze złoczyńcami zadaniami Batmana są również eksploracja okolicy i rozwiązywanie wielu logicznych zagadek.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirusowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Oficjalny Zwiastun:

Sama mechanika gry jest bardzo podobna do poprzedniej części gry. Batman nadal może przystąpić do bezpośredniego pojedynku ze złoczyńcą, wachlarz ruchów, kopnięć i ciosów nie został jakoś szczególnie poprawiony w porównaniu z poprzednią wersją. Jednak sam klimat rozrywki i silnik graficzny zdają się być trochę podrasowane. Dla fanów komiksów dobrą wiadomością jest to, że w tej części gry pojawia sie jeszcze więcej postaci pochodzących z DC Comics.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirususowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Author: Annonymous

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *