Half-Life 2


Half-Life 2 - download. Gra dostępna do natychmiastowego pobrania. Half-Life 2 do pobrania bez limitów i za darmo. Pełna wersja gry Half-Life 2 download - Pobierz.

Half-Life 2 PEŁNA WERSJA - DOWNLOAD

Druga część rewelacyjnego sequela akcji o nazwie half-life. Gracz ponownie wciela się w rolę Gordona Freemana i ponownie mhalf-usi stawić czoła obcym z planety Xen. Gra utrzymana jest w fantastycznym, unikalnym klimacie. Za produkcję Half-Life 2 odpowiada to samo studio co w przypadku pierwszej części sequela, czyli Valve Software.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirusowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Oficjalny Zwiastun:

W pisaniu fabuły do tej gry brał udział sam Marc Laidlaw, świetny pisarz oraz twórca fabuły w pierwszej części gry. Akcja gry toczy się niedługo po zakończeniu wydarzeń w części pierwszej. Miejsce akcji to miasto ukrywające się pod tajemniczą nazwą „city 17”. Miejscem akcji najprawdopodobniej jest fikcyjne miasto. Miasto zostało zaatakowane, przez przeróżne pozaziemskie istoty i potwory. Naszym zadaniem jest unicestwienie zła i wyzwolenie miasta spod kontroli obcych istot. Twórcy twierdzą, że tryb single player gwarantuje nam około 40-50 godzin rozrywki.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirususowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *