Half-Life 2

Pobierz Half-Life 2 pełna wersja. Half-Life 2 DOWNLOAD za darmo i bez limitu. Half-Life 2 DO POBRANIA Gra Half-Life 2 w Polskiej wersji językowej - pobierz. Grę można znaleźć używając tagów lub podanych wyżej słów kluczowych w przeglądarce Google. Tagi znajdują się na dole strony. Podziel się linkiem do pobierania Half-Life 2 ze znajomymi. Jeżeli spodoba Ci się opis gry Half-Life 2 full version download to koniecznie przeczytaj więcej na temat Gier komputerowych.

Druga część rewelacyjnego sequela akcji o nazwie half-life. Gracz ponownie wciela się w rolę Gordona Freemana i ponownie mhalf-usi stawić czoła obcym z planety Xen. Gra utrzymana jest w fantastycznym, unikalnym klimacie. Za produkcję Half-Life 2 odpowiada to samo studio co w przypadku pierwszej części sequela, czyli Valve Software.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirusowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Oficjalny Zwiastun:

W pisaniu fabuły do tej gry brał udział sam Marc Laidlaw, świetny pisarz oraz twórca fabuły w pierwszej części gry. Akcja gry toczy się niedługo po zakończeniu wydarzeń w części pierwszej. Miejsce akcji to miasto ukrywające się pod tajemniczą nazwą “city 17”. Miejscem akcji najprawdopodobniej jest fikcyjne miasto. Miasto zostało zaatakowane, przez przeróżne pozaziemskie istoty i potwory. Naszym zadaniem jest unicestwienie zła i wyzwolenie miasta spod kontroli obcych istot. Twórcy twierdzą, że tryb single player gwarantuje nam około 40-50 godzin rozrywki.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirususowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Author: Annonymous

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *