loading...

Grand Theft Auto: San Andreas (GTA SA)


Grand Theft Auto: San Andreas (GTA SA) - download. Gra dostępna do natychmiastowego pobrania. Grand Theft Auto: San Andreas (GTA SA) do pobrania bez limitów i za darmo. Pełna wersja gry Grand Theft Auto: San Andreas (GTA SA) download - Pobierz.

Grand Theft Auto: San Andreas (GTA SA) PEŁNA WERSJA - DOWNLOAD

Zdecydowanie najpopularniejsza część serii GTA (Grand Theft Auto). Gra polega na prowadzeniu postaci z widoku trzeciej osoby, w otwartym świecie. Gra posiada fabułę, która pomaga odkrywać nam nowe możliwości i rejony. Z biegiem fabuły jesteśmy coraz bogatsi, posiadamy własne samochody, rośnie Nasz respekt, sztuka walki, portfel i arsenał broni. Zdecydowanym atutem gry i całej serii jest to, że Nawet po zakończeniu fabuły i osiągnięciu 100% w postępie gry, rozgrywka nie traci na uroku. Nadal możemy fantastycznie spędzać czas z GTA, organizując walki gangów, rozbić rozróby, jeździć kradzionymi lub swoimi samochodami a nawet spędzać czas w nocnym klubie pijąc drinki. Gra ma bardzo wiele możliwości.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirusowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Oficjalny Zwiastun:

Nasza postać to czarnoskóry CJ, mieszkaniec jednego z gett w San Andreas. Członek zielonego gangu. Nasza postać dopiero poznaje świat gangsterskich porachunków i walki na amunicję. Bardzo fajnym udoskonaleniem w tej części jest tuning samochodów, wystarczy samochodem udać się do odpowiedniego miejsca na mapie i możemy malować i tuningować Nasz samochód. Naszego CJ’a możemy do woli obcinać, ubierać, a nawet robić mu różne tatuaże. Również sylwetka Naszej postaci jest w Naszych rękach, regularnie odwiedzając siłownie lub po prostu biegając w wiele miejsc zyskujemy dobrą figurę oraz nienaganną kondycję, która nie raz przyda nam się w walce z gangami czy tez ucieczce przed policją.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirususowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


loading...

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *