The Sims 4

Pobierz The Sims 4 pełna wersja. The Sims 4 DOWNLOAD za darmo i bez limitu. The Sims 4 DO POBRANIA Gra The Sims 4 w Polskiej wersji językowej - pobierz. Grę można znaleźć używając tagów lub podanych wyżej słów kluczowych w przeglądarce Google. Tagi znajdują się na dole strony. Podziel się linkiem do pobierania The Sims 4 ze znajomymi. Jeżeli spodoba Ci się opis gry The Sims 4 full version download to koniecznie przeczytaj więcej na temat Gier komputerowych.

The Sims 4 to kolejna odsłona znanej i lubianej na całym świecie serii gier skupiających się na symulacji życia codziennego. Sama rozgrywka zaczyna się od tego, że tworzymy wirtualną rodzinkę za pomocą dostarczonego przez studio Maxis kreatora. Możemy również rozgrywkę rozpocząć jako singiel bądź singielka, a następnie skupić się na nawiązywaniu znajomości, czego finałem może być małżeństwo a następnie dzieci. Po wybraniu modelu rozgrywki musimy dla swojego sima lub rodziny simów zakupić parcele w celu wybudowania domu lub gotowy dom. Na początku budżet Naszej simowej rodziny jest skromny, więc większość graczy decyduje się na wybudowanie domu od podstaw. Jest to zdecydowanie ciekawsza opcja, z racji na ograniczony budżet domowników możemy na początek zbudować malutki domek, który z czasem będzie przez Nas rozbudowywany.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirusowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Oficjalny Zwiastun:

Po wprowadzeniu się do stworzonego domu Naszym głównym zadaniem lub zadaniami będzie zaspokajanie wszelkich bieżących potrzeb Naszej simowej rodzinki. W zależności od osobowości sima musimy skupiać się na innych aspektach. Niektórzy simowie to pracoholicy, którzy realizują się tylko w pracy. Jeszcze inni lubią się uczyć lub grać na instrumentach. Niektórzy uwielbiają poznawać nowych ludzi albo spędzać czas z rodziną na zabawie. Wachlarz możliwości jest bardzo obfity. Z czasem, jeśli będziemy dbać o prawidłowy rozwój osobowości i umiejętności Naszych wirtualnych bohaterów zaczną sprawie wspinać się na wyższe szczeble zawodowej kariery i przynosić do domu wyższą pensję. Pozwoli nam to sprawnie powiększać zbudowany na początku dom a być może uda się też powiększyć rodzinkę? Poza rozwojem osobistym i zawodowym musimy dać o wszystkie inne, przyziemne sprawy takie jak prysznic, toaleta, jedzenie, podlewanie kwiatków, odpowiednia ilość czasu na Relax czy organizowanie wspólnego czasu. Gra The Sims 4 daje całe mnóstwo możliwości. W porównaniu do poprzednich części serii, twórcy udostępnili możliwość wyjazdu do miasta. Można tam zrobić zakupy, zjeść coś a nawet poznać kogoś nowego. Warto wiedzieć, że twórcy wypuścili całą masę dodatków do The Sims 4, jeżeli poczujesz już lekkie znudzenie zawartością otrzymaną w pełnej wersji The Sims 4 to zdecydowanie powinieneś zapoznać się z listą dodatków do niej. Oprócz małych dodatków dodających do gry pakiety ubrań czy meble, są też duże dodatki uzupełniające grę o dodatkowe lokacje czy bardzo wciągające questy fabularne.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirusowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Author: Annonymous

1 thought on “The Sims 4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *