Portal 2

Pobierz Portal 2 pełna wersja. Portal 2 DOWNLOAD za darmo i bez limitu. Portal 2 DO POBRANIA Gra Portal 2 w Polskiej wersji językowej - pobierz. Grę można znaleźć używając tagów lub podanych wyżej słów kluczowych w przeglądarce Google. Tagi znajdują się na dole strony. Podziel się linkiem do pobierania Portal 2 ze znajomymi. Jeżeli spodoba Ci się opis gry Portal 2 full version download to koniecznie przeczytaj więcej na temat Gier komputerowych.

Portal 2 to bezpośrednia kontynuacja pierwszej części kultowej serii gier logicznych autorstwa Valve. Pierwsza część Portalu powstała jako poboczny projekt przy tworzeniu half-life 2. Nikt z Valve nie spodziewał się, że pierwsza część odniesie tak wielki sukces. Z tej okazji postanowiono zadbac o kontynuację tej gry. W Portal 2 akcja toczy się dobrych kilkaset lat po zakończeniu akcji z pierwszej części, gra głównie polega na tym samym co pierwsza część, czyli na tworzeniu portali, w celu przenoszenia się do innych miejsc. Wprowadzono kilka nowości co sprawa, że wątek i sama logika gry stały się bardziej rozbudowane. Dodano między innymi farby, które sprawiają, że zmienia się grawitacja oraz tuby zasysające powierzchnie.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirusowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Oficjalny Zwiastun:

Fabuła gry rozpoczyna się od przedstawienia historii z części pierwszej, okazuje się, że testując urządzenie do tworzenia portali obudziliśmy całe dziesiątki rdzeni osobowości, początkowo wcielamy się w postać naukowca znudzonego życiem w laboratorium i postanawiamy uciec wraz z wybudzoną dziewczyną, znaną z pierwszej części gry. Po drodze podczas próby ucieczki, napotkają sztuczną inteligencję, którą również pamiętamy z pierwszej części.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirususowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Author: Annonymous

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *