Mass Effect 3

Pobierz Mass Effect 3 pełna wersja. Mass Effect 3 DOWNLOAD za darmo i bez limitu. Mass Effect 3 DO POBRANIA Gra Mass Effect 3 w Polskiej wersji językowej - pobierz. Grę można znaleźć używając tagów lub podanych wyżej słów kluczowych w przeglądarce Google. Tagi znajdują się na dole strony. Podziel się linkiem do pobierania Mass Effect 3 ze znajomymi. Jeżeli spodoba Ci się opis gry Mass Effect 3 full version download to koniecznie przeczytaj więcej na temat Gier komputerowych.

Mass Effect 3 to finalna, kończąca i najbardziej rozbudowana część trylogii Mass Effect. Po raz kolejny i niezmiennie głównym bohaterem fabuły jest komandor Shepard, który w tej części musi odeprzeć atak Żniwiarzy na ziemię. Zadaniem Garacza oraz komandora Sheparda, jest zebranie sojuszników i pokonanie żniwiarzy. Cała fabuła trzeciej części już na początku sprawia wrażenie rozwiązanej, i generalnie przez całą rozgrywkę niczym nie zaskakuje. Gra za to dopieszczona jest pod względem grywalności RPG jak i grafiki oraz dźwięku. Zwłaszcza grafika powędrowała w tej wersji na kilka poziomów wyższy pułap, twórcy bowiem skorzystali z całkowicie nowego silnika graficznego, który naprawdę wygląda zdumiewająco.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirusowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Oficjalny Zwiastun:

Gra została wydana w roku 2012 to samo studio co poprzednie części czy BioWare. Akcja fabuły rozpoczyna się na ziemi, doktor Shepard staje przed sądem, ponieważ służby chcą ukarać go za czyny, których dopuścił się próbując odbić Kensos z rąk bezlitosnych Batarian. Akcja odbicia Kensos przedstawiona było w jednym z dodatków do poprzedniej części trylogii. Naszym zadaniem jest gromadzenie sojuszników, i przygotowanie się do potężnej wojny, która zagraża istnieniu całego gatunku ludzkiego.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirususowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Author: Annonymous

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *